• 1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Burgers, JasperOverige stafTeammanager
    Jong, Raymond deTechnische stafTrainer/coach
    Kok, SjaakOverige stafTeammanager
    Krans, RobertMedische stafVerzorger
    Maarl, Jan van derOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    24 okt. 14:00RKDES 1 - vv Zwanenburg 1
    31 okt. 14:00FC Aalsmeer 1 - RKDES 1
    7 nov. 14:00RKDES 1 - ZSGOWMS 1
    21 nov. 14:15Alliance '22 sv. 1 - RKDES 1
    28 nov. 14:00RKDES 1 - VSV 1
    5 dec. 14:00Sporting Martinus 1 - RKDES 1
    12 dec. 14:00RKDES 1 - Spaarnwoude sv. 1

    Complete programma

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.Ilpendam 1 - RKDES 11 - 1
    13 okt.Real Sranang sv. 1 - RKDES 12 - 2 (3 - 4)
    17 okt.RKDES 1 - Purmerend 10 - 2
  • Poulestanden RKDES 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw West United SV 1431095410
    2Swift 13300131129
    3Purmerend 143017529
    4Sporting Martinus 132107167
    5ZSGOWMS 132106247
    6VSV 1420212666
    7Alliance '22 sv. 131116604
    8Spaarnwoude sv. 1411278-14
    9RCH 1310234-13
    10RKDES 1301226-41
    11vv Zwanenburg 1301226-41
    12Ilpendam 13012110-91
    13FC Aalsmeer 14004318-150

    Poulestanden RKDES 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKDES 1330014779
    2Sporting '70 13201133106
    3DHSC 13102614-83
    4Kismet 13003312-90

    Poulestanden RKDES 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Velsen Rkvv1100110113
    2Meer De sv. 111005053
    3Swift 111004043
    4VSV 111005233
    5ZSGOWMS 111004133
    6Buitenveldert sc. 111003033
    7WV-HEDW 111003033
    8AFC Ajax 211004223
    9Forza Almere 1110010913
    10FC Aalsmeer 111002113
    11Buitenboys sc. 111002113
    12WV-HEDW 111002113
    13ASV Arsenal 111001013
    14Sporting Martinus 111001013
    15Swift11001013
    16RKDES 111002203
    17Abcoude fc 100000000
    18AFC 100000000
    19DCG Rksv 100000000
    20Hoofddorp s.v. 100000000
    21Olympia Haarlem 100000000
    22OSC 100000000
    23OSV 100000000
    24Zandvoort s.v. 100000000
    25Real Sranang sv. 110012200
    26DSK 11001910-10
    27Amstelveen/Heemraad 1100112-10
    28De Dijk100112-10
    29vv Zwanenburg 1100112-10
    30AGB 1100101-10
    31Dijk De asv 1100101-10
    32HBC 1100101-10
    33Stormvogels ijvv 1100124-20
    34JOS Watergraafsmeer 1100125-30
    35Wartburgia asv 1100114-30
    36DIOS sv. 1100103-30
    37DSOV 1100103-30
    38OSC 1100104-40
    39FC Amsterdam 1100105-50
    40Sloterdijk avv. 11001011-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boelsma, SvenTeamspeler
    Braat, KoenTeamspeler
    Endhoven, RoyTeamspelerVerdediger
    Kraak, TijnTeamspeler
    Leeuwen, Arnaud vanTeamspeler
    Linden, Tim van derTeamspeler
    Luijten, NielsTeamspeler
    Pronk, DennisTeamspeler
    Putten, Maarten vanTeamspelerAanvaller
    Regueiro Pons, MauroTeamspeler
    Schreven, MichaelTeamspeler
    Spaargaren, RutgerTeamspeler
    Verkuijl, RickTeamspeler
    Zwanenberg, TroyTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide