• 2 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Loon, Natasja Daniell vanMedische stafVerzorger
    Zeldenthuis, TonOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov. 11:00RKDES 2 - SJC 3Sportpark Calslagen
    2 dec. 10:30VEP 1 - RKDES 2Sportpark Cromwijck
    9 dec. 11:00RKDES 2 - Sporting Leiden 2Sportpark Calslagen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 nov.RKDES 2 - KDO sv 20 - 0
    18 nov.Voorschoten`97 2 - RKDES 25 - 2
  • Poulestanden RKDES 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv 233008179
    2RKDES 232014406
    3DIOS sv. 2310258-33
    4SVH 2 zo300326-40

    Poulestanden RKDES 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv 486112571819
    2Sporting Leiden 28611189919
    3RKDES 284222415914
    4WVC 283322517812
    5Foreholte 383231826-811
    6Voorschoten`97 283142019110
    7ROAC 283141818010
    8VEP 183141824-610
    9KDO sv 28224714-78
    10Nicolaas Boys 282241527-128
    11SJC 381431316-37
    12SJZ 282061423-96

    Poulestanden RKDES 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 21100110113
    2Kampong 211007073
    3Zeeburgia avv 211007073
    4DEM (RKVV) 211006153
    5Bloemendaal 211005053
    6Fortuna Wormerveer sv 211005053
    7ZAP 211005053
    8Pancratius Rksv 211004043
    9RODA '23 Rksv 211004043
    10AFC 211008533
    11Hillegom sv 211003033
    12FC Uitgeest 211003033
    13Velsen Rkvv 211004223
    14Hollandia T 211003123
    15Swift 311003123
    16Hooglanderveen 211002023
    17KFC 211002023
    18Hoogland 211005413
    19Geel Wit '20 sv. 211004313
    20Rijp (de) 211004313
    21Zaanlandia 211004313
    22Hercules Zondag 211003213
    23Sterrenwijk 211003213
    24SDO 211002113
    25Buitenveldert sc. 311001013
    26Spaarnwoude sv. 211001013
    27Vitesse 22 311001103
    28SVA 210103301
    29WSV 1930 210103301
    30Houten 200000000
    31JSV Nieuwegein 200000000
    32SCH '44 200000000
    33UVV 200000000
    34SV Spartanen 210011100
    35Goy 't 2100145-10
    36Hillegom sv 4100134-10
    37Kolping Boys 2100134-10
    38Purmerend 2100134-10
    39Elinkwijk 2100123-10
    40Kampong 3100123-10
    41Amsvorde 2100112-10
    42Purmersteijn 2100101-10
    43SDZ 2100101-10
    44Dijk De asv 2100124-20
    45Kleine Sluis 2100113-20
    46RKDES 2100113-20
    47AFC Quick 1890 3100102-20
    48Westfriezen 2100102-20
    49AGB 2100158-30
    50WV-HEDW 3100103-30
    51Zouaven (de) 2100103-30
    52Buitenveldert sc. 4100104-40
    53Sporting Martinus 2100104-40
    54Alliance '22 sv. 2100116-50
    55Limmen 2100105-50
    56Velsen Rkvv 3100105-50
    57VVW 2100105-50
    58Meer De sv. 4100107-70
    59PVCV 2100107-70
    60Kennemers (de) 21001011-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baars, JimmyTeamspeler
    Brugman, FrankTeamspeler
    Elhadji, NovellTeamspeler
    Eveleens, StanTeamspeler
    Lentjes, KoenTeamspeler
    Nieuwendijk, KeesTeamspeler
    Pieterse, AlexTeamspeler
    Spaargaren, RobinTeamspeler
    Spaargaren, RutgerTeamspeler
    Steeg, Robin van derTeamspeler
    Weerdenburg, Bryan vanTeamspeler
    Winters, LarsTeamspeler
    Zethof, RicoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide