• 2 Zaal Algemeen man

  • RKDES 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RKDES 2 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hertha 2221813147717655
    2TOB Rksv 62314271511104144
    3Argon 2211326139974241
    4RKDES 2218769289331
    5Golden Stars FC 5239212123127-429
    6RKAVIC 22291121251151028
    7AZV (Amstelveen) 1239113119135-1628
    8DEVO'58 4208111119120-125
    9Zeeburgia avv 323212071222-1517
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Calis, NielsTeamspeler
    Goes, AlexanderTeamspeler
    Jansen, ErikTeamspeler
    Jansen, RobertTeamspeler
    Maris, Edwin vanTeamspeler
    Schip, Dave vanTeamspeler
    Springintveld, BarryTeamspeler
    Zwaard, Joost van derTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide