• 2 Zaal Algemeen man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RKDES 2 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZSGOWMS 1550046271915
    2Nieuw Sloten sv 1550040261415
    3Hertha 2550030181215
    4Amstelglorie 253113025510
    5AZV (Amstelveen) 15302312839
    6Os Lusitanos 55302242319
    7TOB Rksv 85203292456
    8RKDES 25203272256
    9Atletico Club Amsterdam 35203353416
    10TOB Rksv 3152033335-26
    11Argon 25113332854
    12Parkstad SV 351042435-113
    13Parkstad SV 250052340-170
    14DEVO'58 550051151-400

    Poulestanden RKDES 2 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKDES 21100100103
    2KDO sv 41001010-100

    Poulestanden RKDES 2 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Amstelglorie 100000000
    2RKDES 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Calis, NielsTeamspeler
    Goes, AlexanderTeamspeler
    Jansen, ErikTeamspeler
    Jansen, RobertTeamspeler
    Schip, Dave vanTeamspeler
    Springintveld, BarryTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide