• 4 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mulder, ErikTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mrt. 12:00RKDES 4 - WV-HEDW 5Sportpark Calslagen
    31 mrt. 14:00RKDES 4 - Arsenal ASV 5Sportpark Calslagen
    7 apr. 12:30Kampong 6 - RKDES 4Sportpark Maarschalkerweerd
    14 apr. 12:00RKDES 4 - Koninklijke HFC 4Sportpark Calslagen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 mrt.DIOS sv. 3 - RKDES 40 - 1
  • Poulestanden RKDES 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv 332017346
    2FC Blauw-Wit Beursbengels 232016516
    3RKDES 4311167-14
    4HBC 3301248-41

    Poulestanden RKDES 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meer De sv. 514103134191533
    2Zeeburgia avv 315102333132032
    3Kampong 61491430191128
    4RKDES 41583432221027
    5Arsenal ASV 51482444271726
    6WV-HEDW 51482437261126
    7Swift 8145363024618
    8DIOS sv. 3145272625117
    9Pancratius Rksv 4134093046-1612
    10SDZ 41420121651-356
    11Eendracht '82 sc. 2112272030-105
    12Koninklijke HFC 41210111949-303
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, StefanTeamspeler
    Bisschop, MikeTeamspeler
    Bok, Chris deTeamspeler
    Bon, DannyTeamspeler
    Bruine-de Bruin, KevinTeamspeler
    Fortier, PatrickTeamspeler
    Janmaat, BramTeamspeler
    Jong, Bart deTeamspeler
    Postma, JornTeamspeler
    Pronk, RobertTeamspeler
    Teeuwen, CasparTeamspeler
    Voort, Brian van derTeamspeler
    Vries, Tom deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide