• 4 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov. 14:00RKDES 4 - Pancratius Rksv 4Sportpark Calslagen
    9 dec. 13:00Koninklijke HFC 4 - RKDES 4Sportpark Koninklijke HFC
    16 dec. 12:00RKDES 4 - Kampong 6Sportpark Calslagen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RKDES 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv 332017346
    2FC Blauw-Wit Beursbengels 232016516
    3RKDES 4311167-14
    4HBC 3301248-41

    Poulestanden RKDES 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meer De sv. 575201911817
    2Zeeburgia avv 375111541116
    3Kampong 67502158715
    4WV-HEDW 564111611513
    5RKDES 46321116511
    6Arsenal ASV 573131915410
    7Swift 87223171078
    8DIOS sv. 38224161518
    9Pancratius Rksv 462041526-116
    10Eendracht '82 sc. 25113815-74
    11SDZ 46105719-123
    12Koninklijke HFC 46006725-180
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, StefanTeamspeler
    Bisschop, MikeTeamspeler
    Bok, Chris deTeamspeler
    Bon, DannyTeamspeler
    Bruine-de Bruin, KevinTeamspeler
    Fortier, PatrickTeamspeler
    Janmaat, BramTeamspeler
    Jong, Bart deTeamspeler
    Postma, JornTeamspeler
    Pronk, RobertTeamspeler
    Teeuwen, CasparTeamspeler
    Voort, Brian van derTeamspeler
    Vries, Tom deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide