• 4 Zaal Algemeen man

  • RKDES 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RKDES 4 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZV (Amstelveen) 32120101575410361
    2ASV Blauw-Wit 22317151731046952
    3TOB Rksv 20201424149876244
    4KDO sv 32314271631253844
    5KDO sv 4231409142855742
    6VVGA 2231409118109942
    7Legmeervogels 324131101281131540
    8DVVA csv. 32411211103117-1435
    9ABN AMRO z.v.c. 4217212104144-4023
    10KDO sv 522531471103-3218
    11asv LEBO 823421790164-7414
    12RKDES 421311778170-9210
    13DVVA csv. 424112255156-1014
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Epskamp, JeroenTeamspeler
    Groot, Dennis deTeamspeler
    Lübbert, MartinTeamspeler
    Menekseli, HaydarTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide