• 5 Zaal Algemeen man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RKDES 5 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Argon 400000000
    2Golden Stars FC 800000000
    3KDO sv 600000000
    4Legmeervogels 400000000
    5RKDES 700000000
    6RKDES 500000000
    7TOB Rksv 2200000000
    8Zekveld Sport 100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Broek, Rob van denTeamspeler
    Eikelenboom, AlbertTeamspeler
    Joore, MartijnTeamspeler
    Weijden, Barry van derTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide