• 5 Zaal Algemeen man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RKDES 5 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Boys The / L'Aiuto Adm. Dienstv. 32218221811087356
    2AZV (Amstelveen) 10221507131933845
    3ASV Arsenal 9221345138954343
    4Eilanders de asv 12211561321023038
    5TOB Rksv 162211381151051036
    6AZV (Amstelveen) 622113810798936
    7KDO sv 7221048105792634
    8Vedette zvv / De Remise 2227510107114-726
    9Zekveld Sport 122641283106-2322
    10Golden Stars FC 1122711487151-6422
    11RKDES 5223514105145-4014
    12DCG Rksv 7222020104199-956
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Broek, Rob van denTeamspeler
    Eikelenboom, AlbertTeamspeler
    Joore, MartijnTeamspeler
    Runge, MikeTeamspeler
    Schotman, RobTeamspeler
    Tol, Nico vanTeamspeler
    Weijden, Barry van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide