• 5 Zaal Algemeen man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWed.nrWedstrijdAccommodatie
    20 sep. 19:1514512Boys The / L'Aiuto Adm. Dienstv. 2 - RKDES 5Oostenburg
    27 sep. 20:1014415AZV (Amstelveen) 8 - RKDES 5Waterlelie, de
    4 okt. 22:0014447KDO sv 7 - RKDES 5KDO
    11 okt. 21:5014465RKDES 5 - Zekveld Sport 1Proosdij
    1 nov. 21:5014573RKDES 5 - AZV (Amstelveen) 6Proosdij
    8 nov. 19:1514609Legmeervogels 4 - RKDES 5Scheg, de
    15 nov. 20:0014820RKDES 5 - Boys The / L'Aiuto Adm. Dienstv. 2Proosdij
    22 nov. 22:0514637TOB Rksv 24 - RKDES 5Weeren, de
    6 dec. 20:0014712RKDES 5 - AZV (Amstelveen) 8Proosdij
    13 dec. 20:0014723RKDES 5 - KDO sv 7Proosdij
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RKDES 5 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZV (Amstelveen) 811004223
    2AZV (Amstelveen) 611004313
    3KDO sv 700000000
    4Legmeervogels 400000000
    5RKDES 500000000
    6TOB Rksv 2400000000
    7Zekveld Sport 1100134-10
    8Boys The / L'Aiuto Adm. Dienstv. 2100124-20
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Broek, Rob van denTeamspeler
    Eikelenboom, AlbertTeamspeler
    Joore, MartijnTeamspeler
    Tol, Nico vanTeamspeler
    Weijden, Barry van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide