• 6 Zaal Algemeen man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RKDES 6 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 900000000
    2AZV (Amstelveen) 400000000
    3Boys The / L'Aiuto Adm. Dienstv. 200000000
    4DCG Rksv 300000000
    5Golden Stars FC 700000000
    6Parkstad SV 300000000
    7RKDES 600000000
    8TOB Rksv 2600000000
    9TOB Rksv 2500000000
    10Vedette zvv / De Remise 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baars, RaymondTeamspeler
    Smit, JordyTeamspeler
    Tol, Raoul vanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide