• Programma komende week

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterVeldDetails
    23-03-2019 10:00Fortuna Wormerveer sv JO9-1 - RKDES JO9-1veld 5
    23-03-2019 10:00DIO sv. JO10-1 - RKDES JO10-2veld 1
    23-03-2019 11:00RKAVIC JO12-1 - RKDES JO12-2veld 4
    24-03-2019 09:30Dynamo JO17-1 - RKDES JO17-1N.J.L. (Nick) BakkerA
    24-03-2019 10:00RKDES JO17-2 - RODA '23 Rksv JO17-3G.B.M. (Gerard) Zuidgeestveld 1
    24-03-2019 10:30SJC 3 - RKDES 2C. (Cornelis) Beijveld 5
    24-03-2019 11:30Geinburgia sv. 2 - RKDES 3veld 1
    24-03-2019 11:30Zeeburgia avv JO15-2 - RKDES JO15-1M. Bounasserveld 2 Zeeburgia
    24-03-2019 12:00RKDES 4 - WV-HEDW 5veld 1
    24-03-2019 12:00RKDES JO15-2 - AS'80 JO15-2veld 2
    24-03-2019 12:00RKDES JO17-3 - Koninklijke HFC JO17-4veld 4
    24-03-2019 14:00Voorschoten`97 1 - RKDES 1Afgeschermdveld 1
    24-03-2019 15:00Pancratius Rksv 9 - RKDES 5Afgeschermdveld 1 Pancratius
    27-03-2019 19:30RKDES MO15-1 - Pancratius Rksv MO15-1R. (Roy) Möllersveld 1
    29-03-2019 20:00Benschop VR30+1 - RKDES VR30+1veld 2
    30-03-2019 08:45Argon JO9-2 - RKDES JO9-2veld 1
    30-03-2019 08:45FC Aalsmeer Jo9-6M - RKDES JO9-3veld 2
    30-03-2019 09:30RKDES JO9-5M - Diemen JO9-7Mveld 3 alleen JO8 en JO9
    30-03-2019 09:30RKDES JO10-3 - RODA '23 Rksv JO10-4veld 3 alleen JO8 en JO9
    30-03-2019 09:30RKDES JO11-1 - Breukelen FC JO11-1veld 2
    30-03-2019 09:30RKDES JO11-3 - Argon JO11-2L. (Lars) van Marisveld 2
    30-03-2019 09:30RKDES JO10-2 - DSS JO10-5veld 3 alleen JO8 en JO9
    30-03-2019 09:30Badhoevedorp sc. JO8-1 - RKDES JO8-2veld 1 Badhoevedorp
    30-03-2019 09:30Badhoevedorp sc. JO10-1 - RKDES JO10-1veld 1 Badhoevedorp
    30-03-2019 09:35MSV '19 JO8-1 - RKDES JO8-1veld 2 Montfoort
    30-03-2019 10:00CSW JO9-4M - RKDES JO9-4Mveld 3
    30-03-2019 10:00Zandvoort s.v. JO11-1 - RKDES JO11-2Veld 3B
    30-03-2019 10:15FC Aalsmeer JO12-2 - RKDES JO12-3veld 3
    30-03-2019 11:00RKDES JO8-4 - KDO sv JO8-5veld 3 alleen JO8 en JO9
    30-03-2019 11:00RKDES JO8-3 - DCG Rksv JO8-5veld 3 alleen JO8 en JO9
    30-03-2019 11:00RKDES MO15-2 - Breukelen FC MO15-1R. (Roy) Möllersveld 1
    30-03-2019 11:00RKDES MO11-3 - Onze Gezellen MO11-1L.J. (Lars) van der Lindenveld 2
    30-03-2019 11:00RKDES JO10-4 - Koninklijke HFC JO10-13veld 3 alleen JO8 en JO9
    30-03-2019 11:00RKDES JO12-4 - SCW JO12-2veld 2
    30-03-2019 11:00RKDES JO13-1 - AS'80 JO13-4veld 4
    30-03-2019 11:00Spaarnwoude sv. JO11-2 - RKDES JO11-4veld 2
    30-03-2019 12:00Pancratius Rksv JO12-1 - RKDES JO12-1veld 1 Pancratius
    30-03-2019 12:15Hertha MO15-1 - RKDES MO15-1L. (Leo) Clementveld 1
    30-03-2019 12:15TOS-Actief MO13-2 - RKDES MO13-1veld 1 Tos Actief
    30-03-2019 13:00RKDES VR1 - GeuzenMiddenmeer VR2F. (Frans) Overvlietveld 1
    30-03-2019 13:00RKDES MO17-1 - Vriendenschaar MO17-1veld 2
    31-03-2019 10:00RKDES JO17-1 - WV-HEDW JO17-2 (zon)veld 1
    31-03-2019 10:00RKDES JO15-1 - AS'80 JO15-1B. (Ben) van Marisveld 2
    31-03-2019 10:00Ouderkerk sv. JO17-2 - RKDES JO17-3veld 4
    31-03-2019 12:00RKDES 5 - Hoofddorp s.v. 7R. (Ruben) Visserveld 2
    31-03-2019 12:00Abcoude fc 3 - RKDES 3veld 1
    31-03-2019 12:00Badhoevedorp sc. JO19-1 - RKDES JO19-1E. (Erik) Bregmanveld 1 Badhoevedorp
    31-03-2019 14:00RKDES 4 - Arsenal ASV 5veld 2
    31-03-2019 14:00RKDES 1 - MSV '19 1L.A.C. (Lenard) Broereveld 1
    05-04-2019 20:00RKDES 35+1 - UNO vv 35+1veld 1
    05-04-2019 20:20HSV'69 35+1 - RKDES 35+1veld 1
    05-04-2019 20:40RKDES 35+1 - KDO sv 35+1veld 1
    06-04-2019 08:30Victoria JO9-8M - RKDES JO9-4Mveld 6 Victoria
    06-04-2019 08:30Maarssen MO11-1 - RKDES MO11-1veld 4A (7-7)
    06-04-2019 08:35JO9-14M - RKDES JO9-5Mveld 4C
    06-04-2019 09:00RODA '23 Rksv JO11-6 - RKDES JO11-4veld 5
    06-04-2019 09:30RKDES JO11-3 - RODA '23 Rksv JO11-4veld 2
    06-04-2019 09:30RKDES MO11-2 - AFC MO11-3veld 4
    06-04-2019 09:30RKDES MO13-1 - DSOV MO13-1veld 5
    06-04-2019 09:30RKDES JO11-1 - Altius JO11-1veld 2
    06-04-2019 09:30RKDES JO8-1 - VVC fc JO8-2veld 3 alleen JO8 en JO9
    06-04-2019 09:30RKDES JO9-3 - HBC JO9-5veld 3 alleen JO8 en JO9
    06-04-2019 09:30RKDES JO8-3 - Sporting Martinus JO8-8veld 3 alleen JO8 en JO9
    06-04-2019 09:30RKDES JO9-1 - Bloemendaal JO9-1veld 3 alleen JO8 en JO9
    06-04-2019 10:00Hoofddorp s.v. JO12-3 - RKDES JO12-2veld 2
    06-04-2019 10:00Pancratius Rksv JO8-3 - RKDES JO8-2veld 2 Pancratius
    06-04-2019 10:30RODA '23 Rksv JO12-5 - RKDES JO12-3veld 6
    06-04-2019 11:00RKDES JO12-4 - Koninklijke HFC JO12-7veld 2
    06-04-2019 11:00RKDES MO11-3 - TOS-Actief MO11-3veld 2
    06-04-2019 11:00RKDES JO10-1 - Legmeervogels JO10-3veld 3 alleen JO8 en JO9
    06-04-2019 11:00RKDES MO15-2 - Sporting Martinus MO15-1veld 1
    06-04-2019 11:00RKDES JO9-2 - RKAVIC JO9-3veld 3 alleen JO8 en JO9
    06-04-2019 11:00RKDES JO10-5 - TABA afc JO10-5veld 3 alleen JO8 en JO9
    06-04-2019 11:00RKDES JO10-4 - Pancratius Rksv JO10-6veld 3 alleen JO8 en JO9
    06-04-2019 11:00RKDES JO13-1 - Amstelveen/Heemraad JO13-3veld 5
    06-04-2019 11:30Overbos sv. JO11-2 - RKDES JO11-2veld 3
    06-04-2019 12:30RKDES JO10-3 - DCG Rksv JO10-3veld 3 alleen JO8 en JO9
    06-04-2019 12:30RKDES JO8-4 - GeuzenMiddenmeer JO8-4veld 3 alleen JO8 en JO9
    06-04-2019 12:30RKDES JO8-5 - Badhoevedorp sc. JO8-2veld 3 alleen JO8 en JO9
    06-04-2019 12:30RKDES JO10-2 - DSK JO10-2veld 3 alleen JO8 en JO9
    06-04-2019 12:45Zuidoost United JO12-1 - RKDES JO12-1veld 1
    06-04-2019 12:45Zuidvogels HSV De MO17-1 - RKDES MO17-1veld 2 Zuidvogels
    06-04-2019 13:00RKDES JO14-1 - Purmersteijn JO14-1veld 1
    06-04-2019 14:00De Wherevogels MO15-1 - RKDES MO15-1veld 4
    06-04-2019 14:15IJmuiden vv. VR1 - RKDES VR1veld 1
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide