• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdnummerWedstrijdScheidsrechterAccommodatie
    26-02-2020 20:1018272AZV (Amstelveen) VR7 - RKDES VR2Emergo hal
    26-02-2020 20:5520357FC Aman 2 - RKDES 3Caland Sportcentrum
    28-02-2020 19:1513663KDO sv VR3 - RKDES VR3KDO
    28-02-2020 21:0520423RKDES 2 - DEVO'58 3J.A.M. (Jan) KolkKDO
    28-02-2020 21:059367asv LEBO 9 - RKDES 3M. (Mohamed) MakdanPijp, de
    28-02-2020 22:009837RKDES 4 - Parkstad SV 5KDO
    05-03-2020 21:0512353Exstudiantes Amsterdam VR2 - RKDES VR1Zeeburg
    05-03-2020 21:0512318AZV (Amstelveen) VR6 - RKDES VR3Sporthallen Zuid
    06-03-2020 19:1515017AZV (Amstelveen) 8 - RKDES 5Waterlelie, de
    06-03-2020 19:15137625TOB Rksv 32 - RKDES 4Sporthallen Zuid
    06-03-2020 20:0017535RKDES VR2 - Wartburgia asv VR10Proosdij
    06-03-2020 20:558548RKDES 2 - VNS United 6Proosdij
    06-03-2020 21:003320RKDES 1 - Zeeburgia avv 1R. (Ruud) GietermansFanny Blankers Koen
    06-03-2020 22:008701VVGA 1 - RKDES 3B.P. (Bjorn) RijkenbergSporthallen Zuid
    09-03-2020 21:0512619AZV (Amstelveen) VR4 - RKDES VR3Emergo hal
    11-03-2020 19:1512487RKDES VR1 - Amstelveen/Heemraad VR1KDO
    11-03-2020 21:003360Ouderkerk sv. 1 - RKDES 1G.C. (George) van HieltenSporthallen Zuid
    12-03-2020 21:058817Etyfoor 3 - RKDES 2V.C.J. (Volkert) van BalenSporthallen Zuid
    13-03-2020 19:1515049KDO sv 7 - RKDES 5KDO
    13-03-2020 20:008883RKDES 3 - ASV Arsenal 2Proosdij
    13-03-2020 20:1012645Des Adamsnood 1 - RKDES 4G.J.C. (Gerard) CordesSporthallen Zuid
    13-03-2020 20:5513530RKDES VR3 - Plein83 VR4Proosdij
    18-03-2020 21:058935RKDES 2 - TOB Rksv 10Scheg, de
    18-03-2020 21:0512655KDO sv VR2 - RKDES VR1KDO
    20-03-2020 20:0012658RKDES 4 - DCG Rksv 6Proosdij
    20-03-2020 20:109031Golden Stars FC 6 - RKDES 3Emergo hal
    20-03-2020 20:5518019RKDES VR2 - OSV VR2Proosdij
    20-03-2020 21:003321RKDES 1 - Os Lusitanos 3Fanny Blankers Koen
    20-03-2020 21:5015067RKDES 5 - Zekveld Sport 1Proosdij
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide