• VR3 Zaal Algemeen vrouw

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RKDES VR3 (1314 Vrouwen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wartburgia asv VR112724211623612674
    2KDO sv VR627192623110412759
    3AZV (Amstelveen) VR6271845154817358
    4KDO sv VR5271566107644351
    5OSV VR2271121410091935
    6RKDES VR327941490121-3131
    7FIT avv VR127911798125-2728
    8WSG VR1265101167106-3925
    9DVS Haarlem VR226402287245-15812
    10AZV (Amstelveen) VR727332152175-12312
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, LauraTeamspeler
    Kroon-Bus, AngelaTeamspeler
    Laan-Bus, Stephanie van derTeamspeler
    Meijer, YvonneTeamspeler
    Meijer-de Geus, GeeskeTeamspeler
    Pieterse, RenataTeamspeler
    Vollebregt, MarindaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide