
Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hans Brand.
Afgelopen zaterdag bereikte ons het droevige bericht dat Hans op vrijdag 12 juni 2026 is overleden. Hans werd geboren op 31 oktober 1942.
Sommige mensen zijn jarenlang verbonden aan een vereniging. Anderen worden een stukje van die vereniging. Hans hoorde bij die laatste groep.
Ruim 30 jaar zette hij zich in voor RKDES als lid van de onderhoudsploeg. Vaak op de achtergrond, zonder veel woorden, maar altijd met grote betrokkenheid. Dankzij mensen zoals Hans blijft een vereniging meer dan alleen een sportpark. Het wordt een plek waar kinderen kunnen spelen, vrienden worden gemaakt en herinneringen ontstaan.
Voor zijn jarenlange inzet werd Hans tijdens de jaarvergadering van november 2024 benoemd tot Lid van Verdienste van RKDES. Een onderscheiding die hij meer dan verdiende.
Daarnaast was Hans een trouw supporter van RKDES 1. Velen zullen zich zijn betrokkenheid, aanwezigheid en liefde voor de club herinneren.
Misschien hebben veel van onze leden Hans niet persoonlijk gekend. Maar generaties kinderen hebben gespeeld op een sportpark dat mede dankzij zijn inzet werd onderhouden. Vaak zonder te weten wie daarvoor zorgde.
Vrijwilligers bouwen niet alleen een vereniging. Zij maken mogelijk dat anderen er mooie herinneringen kunnen maken.
De familie heeft aangegeven in besloten kring afscheid van Hans te nemen.
Wij zijn Hans dankbaar voor alles wat hij voor RKDES en voor Kudelstaart heeft betekend. Zijn inzet, betrokkenheid en bescheiden aanwezigheid zullen in onze vereniging voortleven.
Wij wensen zijn familie, vrienden en naasten veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies.
Bestuur RKDES