• Programma komende week

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterVeldDetails
    24-05-2024 20:00RKDES 35+1 - Nautilus afc 35+3veld 1 B
    24-05-2024 21:00NFC 35+1 - RKDES 35+1veld 1 B
    24-05-2024 21:30RKDES 35+1 - KDO sv 35+1veld 1 B
    24-05-2024 22:00Sporting Martinus 35+1 - RKDES 35+1veld 1 A
    25-05-2024 09:00RKDES JO11-2 JM - FC Aalsmeer JO11-2veld 2 B
    25-05-2024 09:00RKDES JO10-3 JM - FC Aalsmeer JO10-2veld 3 A2
    25-05-2024 09:00RKDES JO8-2JM - Victoria JO8-6veld 3 B2
    25-05-2024 09:00RKDES JO8-4 - KDO JO8-2JMveld 3 B1
    25-05-2024 09:00RKDES JO9-3 - FC Aalsmeer JO9-5veld 3 A1
    25-05-2024 09:00RKDES JO12-1 - Legmeervogels JO12-2J.H.N. (Jippe) Haspelsveld 2 A
    25-05-2024 09:00Hertha JO10-1 - RKDES JO10-12D A1
    25-05-2024 09:00SCPB'22 JO11-3 - RKDES JO11-1 JMveld 1 SCPB'22 A
    25-05-2024 09:00Amstelveen/Heemraad JO8-1 - RKDES JO8-1veld 1-Amstelveen A1
    25-05-2024 09:15RCH JO14-3 - RKDES JO14-1veld 3-RCH
    25-05-2024 09:30NFC JO8-3 - RKDES JO8-3veld 2 B2 - Kunstgras
    25-05-2024 09:30Hertha JO9-1 - RKDES JO9-1veld 1 B1 - Kunstgras
    25-05-2024 10:00ZCFC JO19-1 - RKDES JO19-1veld 6-ZCFC
    25-05-2024 10:00CSW MO10-1 - RKDES JO10-4veld 1 B1
    25-05-2024 10:00RODA '23 Rksv JO9-6 - RKDES JO9-2 JMveld 4 A1
    25-05-2024 10:15Hoofddorp s.v. JO11-8 - RKDES JO11-3veld 2 B
    25-05-2024 10:30RKDES MO13-1 (9-tal) - Legmeervogels MO13-1veld 2
    25-05-2024 10:30RKDES JO13-1 JM - ZSGOWMS JO13-1M. (Marco) Heereveld 4
    25-05-2024 10:30RKDES JO10-2 - Argon JO10-2veld 3 A1
    25-05-2024 10:30RKDES JO12-2JM - Hillegom sv JO12-3veld 5 A
    25-05-2024 11:00DIOS sv. MO15-1 - RKDES MO15-2veld 1
    25-05-2024 11:15Onze Gezellen MO13-1 (9-tal) - RKDES MO13-2 (9-tal)veld 3-OG
    25-05-2024 11:30RKDES 2 - Argon 3S. (Serge) Zuidingaveld 1
    25-05-2024 12:00FC Aalsmeer VR3 - RKDES VR1veld 4
    25-05-2024 12:00Muiderberg sc. JO15-1 - RKDES JO15-3veld 1
    25-05-2024 12:30RKDES 4 - Legmeervogels 5veld 4
    25-05-2024 12:30RKDES 3 - Hillegom sv 5veld 2
    25-05-2024 12:30RKDES JO13-2 - EDO hfc JO13-1veld 5
    25-05-2024 13:00GSC ESDO JO16-1 - RKDES JO16-1P. (Peter) den Breejenveld 2
    25-05-2024 14:00Koninklijke HFC MO11-2 - RKDES MO11-1veld 6 A
    25-05-2024 14:30RKDES 1 - Zwammerdam 1R.M (Robin) Straubveld 1
    25-05-2024 14:30RKDES MO15-1 - RODA '23 Rksv MO15-1veld 4
    25-05-2024 14:30RKDES JO17-1 - PVCV JO17-4veld 2
    25-05-2024 14:45Buitenveldert sc. 8 - RKDES 5E. (Eigen) Scheidsrechterveld 3 (alleen B-categorie)
    25-05-2024 14:45Hoofddorp s.v. MO17-2 - RKDES MO17-1veld 6
    25-05-2024 15:00BSM sv JO15-2 - RKDES JO15-2veld 1
    25-05-2024 16:30Victoria JO18-2 - RKDES JO18-1veld 3-Victoria
    29-05-2024 19:00Hoofddorp s.v. MO15-1 - RKDES MO15-1veld 2
    01-06-2024 09:00Legmeervogels MO9-1 - RKDES JO9-3veld 2 A1
    01-06-2024 10:00DCG Rksv JO14-4 - RKDES JO14-1(25) veld 1-DCG
    01-06-2024 10:15FC Aalsmeer MO13-2 - RKDES MO13-1 (9-tal)veld 2
    01-06-2024 10:25UNO vv JO12-2 - RKDES JO12-2JMveld 2 A
    01-06-2024 10:30RKDES MO15-1 - HBC MO15-1veld 2
    01-06-2024 11:00RKDES MO15-2 - Legmeervogels MO15-2veld 1
    01-06-2024 12:30RKDES 4 - VVC fc 7veld 1
    01-06-2024 12:30RKDES JO15-1 - RAP sv. JO15-1veld 2
    01-06-2024 12:40FC Weesp JO8-3 - RKDES JO8-2JMveld 4a A1
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide